Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPSHTAR PER MIREMBAJTJEN E NJE VILE

Per nje vile ne fshatin Mjull, kerkohet bacevan me eksperience qe te mirembaje kopshtin, pishinen si dhe te merret me pune te ndryshme pastrimi, Mjull, Bathore

Botuar më 01/06/2023

JAM INFERMIERE / ASISTENTE DENTARE

Me license dhe eksperience pune. Mosha 55 vjec. Mundesi per te punuar part time / full time

Botuar më 01/06/2023

KERKOHET BABY SITTER PER NE GJERMANI, MOSHA MBI 40 VJEC

Per te mbajtur dy femije te moshes 6 dhe 5 vjec. I ofrohet bileta e ardhjes ne gjermani, strehimi, ushqimi dhe page e kenaqshme. Puna per tre muaj ose me shume kohe

Botuar më 31/05/2023

BILLION G&G GROUP KËRKON TË PUNËSOJË MENAXHERE ZYRE

Billion G&G Group kërkon të punësojë Menaxhere Zyre. Kritere:• 3 vite eksperiencë në menaxhim.• Të ketë aftësi vendimmarrëse.• Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi., Të interesuarit të dërgojnë CV- në e tyre në adresën: [email protected] ose të kontaktojnë: +355692033500.

Botuar më 31/05/2023
1,00 euro

OFROHET VEND PUNE KONSULENT IMOBILIAR

Nëse je një person ENERGJIK, me AFTËSI TË SHKËLQYERA KOMUNIKIMI, AMBICIOZ dhe dëshiron të fitosh aq para sa do ti, ky është vendi i duhur për ty!, Kriteret: Energjik, ambicioz dhe kreativ? Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi? Të pëlqeje punën në grup.

Botuar më 31/05/2023

PUNE - KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

PAGESA 2000 Leke/ dita, 3 here ne jave, orari 07.00 - 13.00. Mosha deri 40 vjec, Prane Zogut te zi

Botuar më 30/05/2023
2.000 leke

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, turni i nates, me arsim te larte. Pres telefonata serioze nga femra.Orari dhe pagesa jane te diskutueshme, afer Casa Italia

Botuar më 29/05/2023

PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj nje puentore shtepie per 6 dite te javes, nga e hena deri te shtunen. Sherbimet te cilat me nevojiten jane : pastrim shtepie, blerje e ushqimeve dhe gatim., Tirane, perballe Maternitetit te Ri, Pallati i UKT, perballe BIG MARKET

Botuar më 27/05/2023
35.000 leke/muaj

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE DHE TE KUJDESET PER NJE ZONE 24H

I ofrohet page shume e mire + ushqimi dhe strehimi. Te jete pa prokupime. Adresa:

Botuar më 26/05/2023

KERKOHEN DY ZONJA TE KOMUNIKUESHME DHE PA PROKUPIME FAMILJARE

Per ti sherbyer per punet qe ajo ka. Njera turni I dhe tjetra per turnin e nates.

Botuar më 26/05/2023
)