Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE PASTRIMI.

Kerkoj nje zonje te pergjegjshme dhe korrekte per pastrim ., Ish bashkia vjeter , Pallati jeshil

Botuar më 04/02/2024

OFROJME PARKIM ME QERA

Ofrojme parkim mujor me qera ne zonen e Astirit. Ne ambient te brendshem ose te jashtem, te dy te pajisur me kamera sigurie, Rruga Hito Cako, Tirane

Botuar më 31/01/2024

KERKOJ PUNETORE PER AGJENSI UDHETIMI

Kerkoj te punesoj punetore , per agjesni udhetimi , te dij italisht , anglisht , te ket aftesi te mira komunikiese. Pagesa eshte baze + komisonet ne varesi te punes dhe performan, Tek Ring Center , tek terminali j autobuzave

Botuar më 01/01/2024
35.000 leke

SHITET BICIKLETA

Shitet bicikleta- Lloji: Momo Design- Goma madhesia: 26'' XR2 Comp- Marsha: 7 nivele- Frenimi: Disko frenGati si e re, Tirane

Botuar më 29/11/2023
180,00 euro

PUNETORE PER SHTEPINE 1+1

Kerkoj nje pastruese per shtepine e gjyshes 1+1 te shkoje 3 here ne jave makismum 5 ore dite. vetem te beje pastrimin e shtepise , jo gatim., Rruga e Durresit, Tirane

Botuar më 13/11/2023
300.000 leke/muaj

RECEPSIONISTE

Te jete e sjellshme me stafin.Te jete e disponueshme dhe me etike profesionale.Te kete mbaruuar arsimin e larte.Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion., komuna parisit, rruga Robert Zhvarc

Botuar më 23/10/2023

PERKUJDESEM PER TE MOSHUAR

Jam nje zonje 55 vjecare .Kerkoj te punesohem per tu kujdesur e ndihmuar te moshuar mundem qe tu ndrroj edhe pampersi dhe tu bej dush .Kam eksperience pune te madhe ne spital., Tirane

Botuar më 08/10/2023

PERKUJDESEM PER TE MOSHUAR

Jam nje zonje 55 vjecare .Kerkoj te punesohem si kudestare per te moshuar per ti nderruar panolinat dhe per tu bere dush .Kam eksperienc pune te madhe ne spital., Tirane

Botuar më 07/10/2023

NDARJE QERAJE - KERKOJ NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE

Shtepia eshte 1+1. Aktualisht jemi dy vajza. Ka hapesire per tre persona. Kushte shume te mira . Kontaktoni vetem ne whatsapp, Rruga Bill Klinton

Botuar më 14/08/2023
350,00 euro/muaj

NDARJE QERAJE - STUDIO MAKEUPI ME QERA DITORE

Nese je nje grimiere por te mungon ambjenti per te pritur klientet e tu, ne e kemi zgjidhjen. Studio Makeupi me qera ditore 500/ore. Te gjithe paisjet e duhura te disponueshme., Tirane, Liqeni artificial, Rr. Eduard Mano.

Botuar më 12/07/2023
500 lekecmimi/ore
)