Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QYTETAR I SUKSESSHEM BANUES NE NYC (INXHINIER SHQIPTAR QE JETON NE AMERIKE) KERKON NJE GRUA TE BUKUR DHE TE KENDSHME SHQIPTARE. MOSHA IME MBI 40 VJEC

Momentalisht ndodhem ne Tirane per rreth 1 muaj. Lutem: te jete nen 36 vjec. Dergoni nje foto dhe biografine per veten tuaj ne adresen e- emailit

Botuar më 20/08/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 19/08/2019