Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Kam njohuri te gjuhes se huaj anglisht dhe italisht, disponoj te gjitha patentat dhe certifikate aftesimi personal nderkombetare CAP, me eksperienca te meparshme pune, i disponueshem ne cdo lloj orari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Botuar më 14/05/2019