Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET BABY SITTER PER NE GJERMANI, MOSHA MBI 40 VJEC

Per te mbajtur dy femije te moshes 6 dhe 5 vjec. I ofrohet bileta e ardhjes ne gjermani, strehimi, ushqimi dhe page e kenaqshme. Puna per tre muaj ose me shume kohe

Botuar më 31/05/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER PER FEMIJE 0-5 VJEC

Kam punuar edukatore ne cerdhe, puna vetem paradite 8 ore, Tirane

Botuar më 23/05/2023

KERKOJ BABYSITTER

Kerkoj babysitter mosha 40+ , pa angazhime , fleksibel me oraret , orari 24 ore, punesim afatgjate, te interesuarat te kontaktojne per te folur me teper, Tirane

Botuar më 12/05/2023

BABY SITTER BEST NANNY

Baby sitter 24 ore , PART TIME dite nate fjetje , deri ne nje jave nga shtepia , ose full time ne shtepine tuaj , deri ne 2 femije , plus femijen e saj me vete , Tirane , Qender, Tirane , Qender

Botuar më 11/05/2023
50,00 euro

DADO PËR FEMIJE 1 VJEC E GJYSËM

Kerkoj Dado për femije 1 vjec e gjysem. Të ketë eksperiencë të mëparshme. Mosha e preferuar 45-60 vjeç. Orari 7:45-16:45. E shtunë- e dielë pushim., Rr.Panorama , pranë Harry Fultz, Tiranë

Botuar më 03/05/2023
30.000 leke/muaj

KERKOJ BABYSITTER

Kerkoj babysitter per 1 femije 1 vjec e gjysem, te kete eksperience me femije, ora 8:00 - 17:00, e shtune e diel pushim, page e kenaqshme, Tregu elektrik

Botuar më 01/05/2023

BABYSITTER, PAGE E KENAQSHME

Kerkohet grua per te mirmbajtur shtepine, ndonje gatim dhe te presi femijen nga cerdhja.Mosha nga 35-50 vjec.Orari 12-7.Paga e kenaqshme, 1 dite pushim, Rr.Sami Frasheri

Botuar më 26/04/2023

BABY SITTER 24H

Baby sitter 24 ore , dit nate fjetje , deri ne nje jave nga shtepia , ose full time ne shtepite tuaja , fundjavat sh/d pushim . Deri ne 2 femije PLUS femijen e saj me vete, Tirane , Qender

Botuar më 18/04/2023
700,00 euro

KERKOJ BABYSITTER

Kerkoj babysitter mosha 40+ , pa angazhime , fleksibel me oraret , te interesuarat te kontaktojne per te folur me teper, faleminderit, Tirane

Botuar më 16/04/2023

BABYSITTER

Kerkoj babysitter, per muajin qershor dhe korrik, per dy femijeve 4 dhe 8 vjec ne Liguria Itali. Kerkohet eksperience dhe gjuha italiane., Liguria, Itali. Mbulohen shpenzimet e udhetimit, fjejtjes dhe ushqimit.

Botuar më 06/04/2023
700,00 euro/muaj
)