Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROC ME BATERI

Shiitet karroc elektriike per tetraplegjik ' dhe per persona me aftesi te kufizuar 'ne gjendje te perkryer, Rruga e kavajes

Botuar më 22/01/2021
400,00 euro

JAM KUJDESTARE

Per moshen e trete, kam punuar ne Itali, aktualisht ketu, nese jeni te interesuar per 4 ore mbasdite, Te xhamlliku

Botuar më 22/01/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per nje dite ne jave, paga 1000 lek/dita, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 22/01/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM PER SHOQERIMIN DHE KUJDESIN E NJE TE MOSHUARI.

Jam mashkull, korrekt ne pune. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 22/01/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi

Botuar më 22/01/2021

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

58-60 vjec, mosha e zonjes qe do kujdeset te jete 50-60. Pagesa 25000 leke dhe te djela pushim, Astir, afer bar Artistit

Botuar më 22/01/2021

JAM NJE ZONJE ME EKSPERIENCE KERKOJ TE KUJDESEM PER FEMIJE

1-6 VJEC, BANOJ E VETME, KERKOJ TI SHERBEJ NE SHTEPINE TIME, 21 DHJETORI

Botuar më 22/01/2021

TIRANE, KERKOHET KUJDESTARE PER 2 TE MOSHUAR 4 ORE MBASDITE

Kerkohet nje zonje per tu kujdesur per nje cift te moshuarish ne zonen Allias. Mosha deri ne 50 vjec dhe me banese afer. Orari: 19.00 - 23.00 me 1 dite pushim javor., Rruga Niko Avrami, Allias

Botuar më 21/01/2021
15.000 leke/muaj

KERKOHET BABYSITTER PER KUJDESIN E NJE FEMIJE

Te jete e arsimuar dhe me eksperienc pune, te jete e gatshme te ndihmoj edhe ne punet e shtepise.Te jete me banim afer zones se Selvis, Gjate muajt janar orari 9:00-14:00 , per muajt ne vazhdim orar I plote 8:00-17:00 e djela pushim.

Botuar më 20/01/2021
)