Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET NJE MESUESE PER TE PUNUAR ME DY FEMIJE TE KLASES 2 DHE 4.

Te kete eksperience pune ne ciklin e ulet. E interesuara te punoje ne shtepine e saj ose te femijes. Ofrohet pagese mujore shume e mire., Adresa: Tek Kopshti Botanik. Preferohet me banim rreth zones. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 21/09/2019

JAM MESUESE E ARSIMIT FILLOR E KATEGORISE MJESHTER

Ofroj kurse private per nxenes nga klasa e pare deri ne te pesten, ne lenden e matematikes, gjuhes detyrat e shtepise dhe pergatitje te provimit shteteror te klases 5, Rr. Lidhja e Prizrenit

Botuar më 20/09/2019

JAM NJE MESUESE E CIKLIT 9-VJECAR

Jap mesim ne kushtet e shtepise. Jam me eksperience pune. Synimi per te patur rezultate sa me te larta eshte maximal si dhe mund ti shoqeroj femijet ne shkolle, Prane 21 Dhjetorit. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit

Botuar më 18/09/2019

OFROJ KURS INDIVIDUAL PER FEMIJE NGA KLASA 5-9, PER MATEMATIKE - KIMI.

Kam eksperience pune shume vjeçare. Per me teper informacion telefononi ne:

Botuar më 16/09/2019

JAM NJE MESUESE

Ne pension, ofroj mesim dhe kurse per te gjitha lendet nga klasa e l ne klasen e lX. Mund ti shoqeroj femijet per ne shkolle., Ish Parku i Autobusave

Botuar më 13/09/2019