Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AKADAMIA E GASTRONOMISE IMPERIUM OFRON: KURSE KUZHINE DHE PASRTIÇERIE 3 MUAJ, 6 MUAJ DHE 9 MUAJ. OFROHET PRAKTIKE INDIVIDUALE SI DHE PUNESIM I GARANTUAR NE PERFUNDIM TE KURSIT. OFROHET MUNDESI PUNESIMI BRENDA DHE JASHTE VENDIT.

Studentet paisen ne fund te kursit me diplome e cila njihet brenda dhe jashte vendit. Tarifat e kursit me kunkurueset ne treg. Mesimi zhvillohet nga e hena ne te premte 120min/dite

Botuar më 13/10/2019

JAM MESUESE E CIKLIT FILLOR,

E disponueshme per te mesuar nxenes nga klasa 1 deri ne klasen e 5-te ne shtepi. Kam mbi 40 vjet eksperience pune ne ciklin fillor.

Botuar më 11/10/2019

** KURS KUZHINE "CHEF MONDI" I VETMI KU JU MUND TE MERRNI ZANAT PROFESIONAL! 3, 6, 9 MUJOR PER: KUZHINIER, PICIER, PASTICIER. *TRAJNIME PROFESIONALE, TEORI / PRAKTIKE. JU DO TE TRAJNOHENI NGA KUZHINIER PROFESIONIST ME EKSPERIENCE 20 VJEÇARE I C

** Nuk do te gjeni shume nxenes ne kursin tim. Komunikim absolut. Çmimi konkurent vetem 20.000/muaj. Te gjithe nxenesit do pajisen me Çertifikate te njohur nga Ministria, Perballe Restorant Fresku. Facebook: Kurs Kuzhine Chef Mondi. Vizitoni: Http://chefedmondi.blogspot.com. Instagram: edmondsala.1

Botuar më 11/10/2019

BEJ KURSE PRIVATE

Per gjuhen frenge dhe italiane ne te gjitha nivelet. Tarifa 800 leke ora

Botuar më 09/10/2019

OFROJ KURSE PER LENDET MATEMATIKE - FIZIKE,PER KLASAT 6-12, MATURANTET DHE NX. QE KANE PROVIME NE KETO LENDE

Jam me eksperience te gjate pune si mesues i ketyre lendeve.Mundesi studimi ne ambjentin ose dhe ne ambjentet e personave te interesuar. Kurset jane individuale ose/dhe ne grup, SHKODER

Botuar më 08/10/2019

JAM NJE MESUESE E CIKLIT 9-VJECAR

Jap mesim ne kushtet e shtepise. Jam me eksperience pune. Synimi per te patur rezultate sa me te larta eshte maximal si dhe mund ti shoqeroj femijet ne shkolle

Botuar më 08/10/2019

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPIE

Per punet e shtepise , te vije dy here ne jave , te jete e rregullt dhe e komunikueshme

Botuar më 05/10/2019
)