Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

REX HOTEL BOUTIQUE KËRKON TË PUNËSOJ - RECEPSIONIST/E DHE 2 SANITARE !

REX HOTEL BOUTIQUE TE RRUGA FORTUZI KËRKON TË PUNËSOJ - RECEPSIONIST/E (turni i 3 dhe pagë 500 mijë plus Siguracione). 2 SANITARE (nga 4 orë, pagë 300 mijë, mosha nën 50 vjeç)., Pranë Ministrisë së Arsimit

Botuar më 31/05/2023

BEHU PJESE E SKUADRES TONE !

Agjensia Urban Real Estate po zgjerohet dhe kërkon të punësojë Agjent/e Imobiliar/e me ose pa eksperiencë në këtë fushë.Ofrojmë kushte shumë të mira pune dhe staf mikpritës., Tirane

Botuar më 26/05/2023

PREJ VITESH OFROJME SHERBIME PROFESIONALE

Kurse per berber, NDODHEMI NE RRUGEN HOXHA TAHSIM TIRANE

Botuar më 25/05/2023

ALTA AKADEMI - KURSE TE LICENSUARA PROFESIONALE

Te gjitha kurset jane te bazuara ne teori te thelle te shtjelluar nga profesore dhe aplikimi praktik me makinerite e teknologjise se fundit., Kurset dhe programet kane kohezgjatje dhe cmime te ndryshme ne varesi te tipologjise dhe fushes. Per informacion me te detajuar rreth kohzgjatjes dhe pagesave kontaktoni numrin

Botuar më 25/05/2023

KURSE PROFESIONALE FIZIOTERAPIE

Ofrojm kurse profesionale fizioterapie per praktikant , per periudha 3-5 muajOfrojm kurse intensive ose me kohe te pjesshme

Botuar më 25/05/2023

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Te jete e paster dhe e komunikueshme, Kodra e Diellit, Tirane

Botuar më 24/05/2023

KERKOJ PUNE SI MESUESE PRIVATE PER GJUHEN ANGLEZE

Kam pervoje ne mesimdhenie per te gjitha moshat dhe nivelet.Mesimi mbahet ne shtepine e cilit do qe shpreh gatishmeri per kete lloj kursi ose mund te zhvillohet online, Tirane

Botuar më 11/04/2023
1.000 lekecmimi/ore

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Te jete e paster dhe e komunikueshme

Botuar më 16/03/2023
)