Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 28.000 Leke

PER FEMIJE. ME 2 KREVATE TEK, NGJYRE E BARDHE DHE ROZE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
28.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 58.000 Leke

ME KREVAT MARINARI DHE KOMO, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
58.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME FEMIJESH

Tiranë | 30.000 Leke

Dollap 6 kanatesh, Rr. Frank Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 40.000 Leke

NGJYRE PANA LUCIDO. DOLLAP ME 6 KANATA, SKELET KREVATI DOPIO, KOMO DHE 2 KOMODINA, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
40.000 leke