Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET KOMPRESOR AJRI FINI

gjendja: E mire | 550 Euro

4 kw, me bombel 300 l, i perdorur dhe me garanci

Botuar më 19/04/2019
550,00 euro

PANEL BUTIKU

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

Me aksesore, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 16/04/2019
15.000 leke