Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FURRE BEKO

20.000 Leke

Shume pak e perdorur

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

MIKROVALE DELONGHI

4.800 Leke

NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 18/05/2018
4.800 leke

SHITET NJE MIKSER ITALIANE

Tiranë | 18.000 Leke

Tas 2 kg, per berje majoneze, brume, kek dhe akullore

Botuar më 16/05/2018
18.000 leke