Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET PAISJE DHE MANIKINA

Tiranë | 700 Euro

Tek kristal Center ne katin e dyte shiten dhe me pjese

Botuar me 13/11/2018
700,00 euro

FRITEZE PROFESIONALE

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

INOKSI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar me 09/11/2018
8.000 leke