Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET GJENERATOR SUPER SILENCIATOR !

Tiranë | 500 Euro

Ardhur nga Italia, shitet per arsye nderrim biznesi. Shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire, 91 db, benzine.

Botuar më 22/08/2019
500,00 euro

SHITEN 6 GJENERATORE

Tiranë | 4.000 Euro

3 fazor, fuqia 30kva, dhe 1 40kva, secili

Botuar më 15/08/2019
4.000,00 euro