logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 804441
no image

RECEPSIONIST/E HOTELI MELIA HOTEL

Durres • Albania

1016

PËRSHKRIMI

RECEPSIONIST/E HOTELI MELIA HOTEL

Të ketë mbi 1 vit eksperience pune si recepsioniste në fushën e Hotelerisë. Të ketë perfunduar Arsimin e Mesëm ose të Lartë për Hoteleri Turizëm ose fusha te tjera të ngjashmeTë ketë njohuri të një ose më shumë gjuhe të huaj.Të jetë fleksibël me oraret e punës.Të jetë e komunikueshme, e pergjëgjshme., transport+ushqim; 1 dite ne jave pushim; leja vjetore dhe kompensimi per oret shtese te punes sipas legjislacionit shqiptare ne fuqi, kandidatet e interesuar te dergojne cv ne [email protected] ose me whatsapp ne numrin 0684971685, Durrës

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED