logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 805409
no image

NDIHMES KUZHINIER/E Sol Tropikal by Melia International Hotels Melia International Hotel eshte kompania spanjolle lider e hoteleve me nje rrjet prej 374 hotele te shperndare ne 40 shtete dhe 4 kontinente.

Durres • Albania

1016

PËRSHKRIMI

NDIHMES KUZHINIER/E SOL TROPIKAL BY MELIA INTERNATIONAL HOTELS MELIA INTERNATIONAL HOTEL ESHTE KOMPANIA SPANJOLLE LIDER E HOTELEVE ME NJE RRJET PREJ 374 HOTELE TE SHPERNDARE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE.

Preferohen kandidate me pervoje pune ne kete pozicion., ofrohet mundesi per te fituar pervoje pune ne nje ambient nderkombetar prane shefave te kuzhines me te mire internacional ne kushte shume te mira pune. kompania garanton nje vakt ushqimor falas.mundesi transferimi ne te gjithe rrjetet e melia., te interesuarit te aplikojne duke derguar cv ne adresen e email: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit : 068 405 4833, Adresa: Plepa, Durrës

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED