logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1044913
8996911712074730922289968645_384542.jpg

OPERATORE-RECEPSIONISTE Kompania Çelesi Me eksperience 26 vjeçare ne treg

Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

OPERATORE-RECEPSIONISTE KOMPANIA ÇELESI ME EKSPERIENCE 26 VJEÇARE NE TREG

Typing dhe saktesi ne te shkruar. Njohuri shume te mira ne gjuhen shqipe. Te jete e komunikueshme dhe me aftesi te mira ne shitje sherbimesh, kandidatet e pershtatshme te dergojne cv me foto ne adresen:, Tiranë

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Njoftime pune

Publikuar më 02/04/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin