logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1001796
800481170852153256971614526_439350.jpg
1098311708521532563575299836_528449.jpg
9072991708521532195992641087_255712.jpg
3851231708521532624868594373_782939.jpg
9722531708521533904606141313_285555.jpg
1098311708521532563575299836_528449.jpg
9072991708521532195992641087_255712.jpg

STAF Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo, kerkon: * Krye/Kamarier. * Nd/Kamarier. * Picier. * Nd/Kuzhinier. * Banakier. * Sanitare. * Pastruese. * Mirembajtes

Hotel Te Stefi, Qeparo, Albania • Himare • Albania

1016

PËRSHKRIMI

STAF VENDE PUNE - HOTEL RESTORANT "TE STEFI" QEPARO, KERKON: * KRYE/KAMARIER. * ND/KAMARIER. * PICIER. * ND/KUZHINIER. * BANAKIER. * SANITARE. * PASTRUESE. * MIREMBAJTES

* TE INTERESUARIT TE JENE ME EKSPERIENCE PUNE. USHQIM DHE STREHIM I SIGURUAR, Adresa: Himare, Qeparo.

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED