Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Honda Hornet CB600

viti i prodhimit 2013 | 3.900 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Sportive
Honda hornet cb600, viti i prodhimit 2013, 3.900 euro i padiskutueshem
22.000 km, 105 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: bardhe
Përshkrim

22.000 km, 105 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: bardhe, Honda Hornet CB600 - Vit prodhimit 2013 , 105HP- Motorri ne gjendje perfekte- 21.000 Kilometra- Filtrat, ferrotat para dhe mbrapa, alkoli i frenave, gomat, te gjitha te sapo nderruara.- Konsum 4-5 Litra- ABS combined- Marmite Akrapovic 800 Euro - Letrat te paguara deri ne Qershor 2019Kontakt 068 606 60 70

3.900,00 euro

Botuar më 12/05/2019

Telefon
Email