Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MBAJTESE PER SHISHE

gjendja: Shume e mire | 2.500 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Ene kuzhine
Mbajtese per shishe, 2.500 leke
Përshkrim

Vere dhe shampanje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

2.500 leke

Botuar më 11/06/2019

Telefon
Email