Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET PORTE GARAZHDI HEKUR, E RE

Tiranë | 20.000 Leke

Ne gjendje te mire, Rr. Sali Nivica, tek tregu elektrik

Botuar më 19/02/2019
20.000 leke

ANIJE DRURI

gjendja: E re | Tiranë | 9.500 Leke

E PUNUAR E GJITHA ME DORE, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 19/02/2019
9.500 leke

SHITET KREVAT FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Ne gjendje shume te mire. I perdorur as nje muaj, Tirane

Botuar më 19/02/2019
15.000 leke

SHITET KOMPLET KOLLTUQESH

gjendja: E mire | Tiranë | 20.000 Leke

Nje tresh qe hapet nje dysh dhe dy teke, kristal center

Botuar më 18/02/2019
20.000 leke

PRANE KOPSHTIT BOTANIK JEPET ME QERA 1+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Apartament i kompletuar, 1+1, kati i dyte, e kompletuar dhoma e gjumit.

Botuar më 15/02/2019
25.000 leke

ABAZHUR TAVANI

gjendja: Shume e mire | 8.500 Leke

ME 6 POCA, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/02/2019
8.500 leke

TAVOLINE LOKALI

gjendja: Shume e mire | 7.500 Leke

NGJ E KUQE , ME 4 KARRIGE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/02/2019
7.500 leke

TAVOLINE LOKALI

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

ME 4 KARRIGE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/02/2019
13.000 leke

KUZHINE NE FORME L-JE

gjendja: Shume e mire | 37.000 Leke

NGJ KAFE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/02/2019
37.000 leke

DOLLAP I MADH

gjendja: Shume e mire | 45.000 Leke

NGJ E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 15/02/2019
45.000 leke