Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke
Përshkrim

Ngjyre kafe, e pajisur me lavapjate, aspirator, furre dhe pianure, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Karakteristika
Gjithçka per shtepine, Shitje, Bufe & dollape kuzhine
Guzhine e kompletuar, 75.000 leke
75.000 leke

Botuar më 14/05/2018

Telefon
Email