Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KREVAT TEK

3.000

Se bashku me dyshekun

Botuar më 24/05/2019
3.000 leke

DIVAN 3-SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 55.000 Leke

Cope ngjyre bezhe, shume cilesore, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
55.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 65.000 Leke

Me 4 karrige dhe 1 poltron, syprine xhami qe edhe mund te hapet, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
65.000 leke

KREVAT FEMIJESH TRAVEL-B

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.200 Leke

Ngjyra blu, mund te paloset dhe te transportohet lehtesisht, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
3.200 leke

KUZHINE

gjendja: E mire | Tiranë | 12.000 Leke

Me lavapjate, 110 cm, material melamine, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
12.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 49.000 Leke

Cope ngjyre bezhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
49.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 23.000 Leke

Me 6 karrige, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/05/2019
23.000 leke

MBAJTESE TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 10.000 Leke

Me mbajtese mermeri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/05/2019
10.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | 23.000 Leke

Per femije me 1 krevat tek, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/05/2019
23.000 leke

KOLLTUK 3-SH

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

Me hapje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 23/05/2019
20.000 leke