Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Laborator Dentar Kërkon të punësojë Laborant

/ Laborante. Te kete eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Tish Dahija, Komuna e Parisit

Botuar më 21/06/2018

Kompani lider ne industrine e produkteve profesionale Revlon Profesional Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Paga baze plus komision mbi shitjet, mosha: 22-35 vjec, te jete me eksperience profesionale, aftesi ne komunikim, organizim, Microsoft Office, te kete patente makine, Tiranë

Botuar më 20/06/2018

Qender estetike Kërkon të punësojë Punonjese

PER THONJ. Me eksperience pune., Adresa: rruga komuna e parisit, prane lulishtes

Botuar më 20/06/2018

Parukeri Estetik Nila Fashion Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Bardhyl”, perballe Kafe Mulliri I vjeter

Botuar më 20/06/2018

YOUR GYM Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet te jete me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr."Bedri Karapici", perballe Amerikan 3

Botuar më 19/06/2018

YOUR GYM Kërkon të punësojë Sanitare

Tiranë, Adresa: Rr."Bedri Karapici", perballe Amerikan 3

Botuar më 19/06/2018

Beaty Center Keisi Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukiere. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe shkolles Petro Nini Luarasi

Botuar më 19/06/2018

Kerkohet Asistent

DENTAR. Me njohuri te pergjithshme ne fushat e Stomatologjise, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 19/06/2018

Beauty Center Leda Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukerie, mundesisht te njohi pak edhe fushen e thonjve dhe estetikes, Tiranë, Adresa: Prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 19/06/2018

Parukeri Estetike "Teuta" Kërkon të punësojë Parukiere

Ose Parukier. Me pervoje pune, te dije te beje edhe thonjt. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit", ne krah te Colosseut

Botuar më 19/06/2018