Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE IRIS COSMETIC sh.p.k per ne qytetin e Fierit Kërkon të punësojë

Paga: paga bruto 30.000 leke dhe bonus ne varsi te shitjeve |

Shitese / Prezantuese produktesh kozmetike.Te jete pa angazhim shkolle.Puna eshte 7 o...

Botuar më 22/02/2021
paga bruto 30.000 leke dhe bonus ne varsi te shitjeve

FARMACISTE Farmaci Agimi 2 Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha".

Botuar më 25/02/2021
Ofrohet pagese shume e mire

FARMACIST/E FARMACI AMOS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Puna me turne te alternuar. Nje dite ne jave pushim, me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e mailit:, Tiranë

Botuar më 24/02/2021
e kenaqshme + sigurime

EKONOMISTE Dyqani Produkte natyrale M&D Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Te kete eksperience pune.Njohuri shumë të mira profesionale të punës.Te kete shkathtësi dhe te jete e gatshme për të ndihmuar.Te kete dëshirë dhe e interesuar për punë.Me kushte dhe pagese shume te mire.Te interesuarat te dergojne Cv e tyre ne :Nr.cel:, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr Komuna Parisit, perball fushave te basketbollit Tirane

Botuar më 24/02/2021
shume e mire

MOTORRIST PER SHPERNDARJE KERKOHET

Paga: E kenaqshme |

Kerkohet Motorrist per Shperndarje produktesh ortopedike.Telefonatat nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Adresa: Laprake, Tiranë

Botuar më 22/02/2021
E kenaqshme

SHOFER Kompania IRIS COSMETIC sh.p.k

Paga: E kenaqshme |

Te kete grupin C ne lejen e drejtimit. Te kete eksperience si drejtues mjeti ne tregun e produkteve ushqimore .Te kete aftësi te mira komunikuese dhe bashkëpunuese.Mosha 25 - 40 vjec, ekzekuton porositë e marra nga menaxheret.sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë.eshtë në kontakt të vazhdueshëm me financen dhe menaxheret për të siguruar një shërbim sa më cilësore për klientin, per me shume informacione kontaktoni ne numrin, Adresa: Rruga Dytesore , Km1, prane Spitalit Salus, Tiranë

Botuar më 22/02/2021
E kenaqshme

SHITESE IRIS COSMETIC sh.p.k per ne qytetin e Fierit Kërkon të punësojë

Paga: paga bruto 30.000 leke dhe bonus ne varsi te shitjeve |

Shitese / Prezantuese produktesh kozmetike.Te jete pa angazhim shkolle.Puna eshte 7 ore ne dite, te kete eksperience ne shitje, mosha 25- 35 vjec, te interesuarat te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 22/02/2021
paga bruto 30.000 leke dhe bonus ne varsi te shitjeve

SANITARE IRIS COSMETIC sh.p.k Per pastrimin e zyrave dhe magazines qendrore . Kërkon të punësojë

Paga: Paga neto 30.000 leke ne muaj |

Adresa: Autostrada TR-DR, KM 1 , prane spitalit Salus dhe godines Vodafone, Tiranë

Botuar më 22/02/2021
Paga neto 30.000 leke ne muaj

ESTETISTE Sallon Parukeri Alma Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Thonj me eksperience pune. Te kete paisjet e veta, Adresa: Rr. "Ali Demi", perballe Azilit te Pleqve

Botuar më 19/02/2021
e kenaqshme

EKONOMIST/E Partners Pharma Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna nga e Hena - Shtune. Ofrohen kushte shume te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë

Botuar më 17/02/2021
e kenaqshme

SHITESE DYQANI NATURA SIBERICA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kriteret: Mosha 20-35 vjeç. Te jete korrekte. Eksperience pune ne fushen e produkteve te kozmetikes. Aftesi te mira komunikimi dhe ne shitje, kushte shume te mira pune, Adresa: Ish Blloku, rr. "Brigada VIII".

Botuar më 16/02/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme
)