Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MASAZHATORE Qender estetike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me ose pa eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

PERFAQESUES MJEKSOR Farmatech shpk me seli ne Tirane, distributor eksluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si Lierac, Phyto, Jowae, Curasept, Curaprox, etj Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet rroge fikse plus bonuse mbi shitjet |

Per zonen e Fierit dhe Vlores. Kandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: • Te kete diplome universitare (mundesisht ne fushen e mjekesise/farmacise). • Te zoteroje patente te grupit B. • Te kete aftesi shume te mira ne komunikim dhe prezantim produktesh. • Te jete ambicioz. * Preferohet qe kandidati/ja te jete rezident ne nje nga qytetet e lartpermendura dhe te kete eksperience pune ne kete profil. Të interesuarit të dërgojnë CV ne info@farmatech.net

Botuar më 18/11/2019
Ofrohet rroge fikse plus bonuse mbi shitjet

FARMACISTE FARMATECH shpk Kërkon të punësojë

Paga: e konsiderueshme |

Me orar te plote dhe me turne te alternuara. Perparesi perben mesatarja dhe gjuhet e huaja. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. Dergoni CV bashke me diplomen dhe listen e notave te: info@farmatech.net

Botuar më 18/11/2019
e konsiderueshme

STOMATOLOGE Klinike Laborator Dentar “TaniDent”, me eksperience pune mbi 10 vjet ne treg Kërkon të punësojë

Paga: baze + me perqindje |

Te jene te pajisur me urdherin e mjekut, me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Qender Babrru, Tiranë

Botuar më 17/11/2019
baze + me perqindje

SHITES/E Kompleksi Mozaik Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nje Djale ose Vajze per ne fotokopje & kancelari. Mosha 18-40vjec, vetem per turnin e dyte (15.oo-23.oo), preferohet me eksperience pune, ose te kete njohuri te mira ne kompjuterike, Adresa: Tek drejtoria e kovikteve te Qytetit Studenti

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET MOTORRIST-SHPERNDARES (Per shperndarje pajisjesh mjekesore e ortopedike), te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 15/11/2019
E kenaqshme

FARMACISTE Farmaci Goldi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, kushte shume te mira pune

Botuar më 15/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

RECEPSIONISTE Talise Beauty & Spa Nje qender e Re ne Tirane ne fushen e Estetikes dhe Beauty ofron mundesi punesimi ne pozicionin

Paga: e kenaqshme |

Minimalisht 2 vite eksperince pune ne Recepsion. Aftesi te Shkelqyera te punuarit ne grup. Aftesi te shkelqyera komunikuese dhe organizuese. Aftesi te mira promovuese, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Kavajes. midis qendres Condor dhe Globe

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

MANIKYRISTE Parukeri Estetike Ori Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(punonjese estetiste per thonj). Preferohet me eksperience pune, kushte te mira pune (@out_or_in_beauty_studio)

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

PARUKIERE Parukeri Estetike Ori Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, kushte te mira pune (@out_or_in_beauty_studio)

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme
)