Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Qender estetike Kërkon të punësojë Menaxhere

Me eksperience pune. Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: ...

Botuar më 13/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Menaxhere

Te ndjeke me perpikmeri cdo shqetesim dhe nevoje te klienteve, te koordinoje te gjithe procesin e punes. Preferohet me eksperience pune ne fushen e menaxhimit Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir

Botuar më 22/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Estetiste

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir

Botuar më 22/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 22/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 22/08/2019

CENTRO BENESSERE JONA Parukiere

Me eksperience pune, te jete e komunikueshme, Adresa: Rruga Rrapo Hekali, ngjitur me piceri Casablanca Ose ngjitur me lokal Amour

Botuar më 21/08/2019

SALLON MACHO Berber

Page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Frosina Plaku, ish parku i autobuzave, kompleksi Magnet

Botuar më 21/08/2019

Sallon Rovena Kërkon të punësojë Ndihmes parukiere

Te dije depilimet dhe punimet me thonj. Me eksperience pune. Page 25.000 leke, Adresa: Ne Unaze, buze rruge, perballe karburantit, tek ish Ekspozita Shqiperia Sot

Botuar më 21/08/2019

BodyCenter "Te Iva" Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Islam Alla, 20 metra sapo futesh ne rugice, pas Mullirit te vjeter

Botuar më 20/08/2019

DIAMOND DENTAL Ofron vende pune ne pozicionin per Radiologe

Te interesurat te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit. Jeni te mirepritura!, Adresa: 21 Dhjetori te kryqezimi

Botuar më 19/08/2019