Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Revive SPA Kërkon të punësojë Masazhatore

Paga: 40000 leke |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Nikolla Tupe", pallati 2/1 Bodrum - Njesi bashkiake nr.5

Botuar më 21/03/2019
40000 leke

PARFLOVA Kërkon të punësojë Shitese

Paga e kenaqshme. Me eksperience pune. Te jene pa angazhime, Adresa: Tirane

Botuar më 20/03/2019

Family Dental Clinic Kërkon të punësojë Mjek

/Mjeke Stomatologe te liçensuar me eksperience pune minimumi 2 vjet. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Ne unaze, prane 21 Dhjetorit, ne krah te fakultetit te inxhinierise se ndertimit

Botuar më 20/03/2019

Deluxe Spa Kërkon të punësojë Masazhatore

Me eksperience pune. Page e kenaqshme. kushte te mira pune, Adresa: Tek 21 dhjetori, perballe Oslos

Botuar më 20/03/2019

Parukeri Eranda Kërkon të punësojë Ndihmes parukiere

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Rr. "Fortuzi", prane shkolles De Rada dhe Bar Comfort

Botuar më 19/03/2019

Hidrosanitare Mario Kërkon të punësojë Shites/e

Me eksperience pune , paga e kenaqshme ,, Tiranë, Adresa: komuna e parisit

Botuar më 19/03/2019

Parukeri Deluxe Beauty Center Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte shume te mira pune., Adresa: Prane Stacionit Trenit

Botuar më 19/03/2019

Parukeri Deluxe Beauty Center Kërkon të punësojë Manikyriste

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte shume te mira pune., Adresa: Prane Stacionit Trenit

Botuar më 19/03/2019