Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Parukeri Kërkon të punësojë Punonjese

Per thonj me xhel. Te kete materialet e veta, Adresa: Prane pallatit te sportit "Asllan Rusi"

Botuar më 23/08/2019

GRAL MEDICAL (KOMPANI QE MERRET ME TREGTIMIN E PAJISJEVE ORTOPEDIKE MJEKESORE) Kërkon të punësojë Shitese

(per shitje pajisjesh mjekesore ortopedike) Mosha: 30-40 vjec. Preferohet me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë, Adresa: Kryqezimi i Laprakes, Pall.1 Hawai

Botuar më 23/08/2019

KEY COS shpk Ekonomiste

Me eksperience pune. Puna full time me orar te plote. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Tiranë, Adresa: Tirane

Botuar më 22/08/2019

LABORATOR OPTIK Agjent shitjesh

Paga: Paga e diskutueshme |

Per skelete optike dhe dielli. Te zoteroje patente., Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit, kryqezimi i Kristal Center.

Botuar më 22/08/2019
Paga e diskutueshme

LABORATOR OPTIK Motorrist

Paga: Paga e diskutueshme |

Me motorrin e tij, Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit, kryqezimi i Kristal Center.

Botuar më 22/08/2019
Paga e diskutueshme

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Menaxhere

Te ndjeke me perpikmeri cdo shqetesim dhe nevoje te klienteve, te koordinoje te gjithe procesin e punes. Preferohet me eksperience pune ne fushen e menaxhimit Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir

Botuar më 22/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Estetiste

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir

Botuar më 22/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 22/08/2019

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 22/08/2019

CENTRO BENESSERE JONA Parukiere

Me eksperience pune, te jete e komunikueshme, Adresa: Rruga Rrapo Hekali, ngjitur me piceri Casablanca Ose ngjitur me lokal Amour

Botuar më 21/08/2019