Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PARUKIERE

SALLON ESTETIK JURISTAL

Kriteret

Te kete eksperience pune ne parukeri dhe ne makeup

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Kafe Flora, rr. "Mine Peza", perballe Kafe Melburn

Botuar më 26/03/2020

)