Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE TUTTESTETICA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Ish Blloku, mbrapa librit Universitar, rr. “Nikolla Tupe” nr. 2

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme

STOMATOLOG/E Family Dental Clinic Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te licensuar me eksperience pune mbi 3 vjet. Orari i punes 10:00 - 19:00., te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: zona ish bllok, klinika TDA

Botuar më 26/11/2020
e kenaqshme

RECEPSIONISTE Family Dental Clinic Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me orar te plote: 09.30-19.00, te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: zona ish bllok, klinika TDA, Tiranë

Botuar më 26/11/2020
e kenaqshme

SHITESE DAKA BRAND Kërkon të punësojë

Paga: 250 euro |

Ju lutem shmagni telefonatat , per me shume info shkruani ne whatsapp, Adresa: Rruga: Muhamed Gjollesha, Tiranë

Botuar më 25/11/2020
250 euro

MASAZHATORE QENDRA E MASAZHIT Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme + % |

Me eksperience pune, Adresa: Ish parku i autobuzave, mbrapa Condor Center

Botuar më 25/11/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme + %

BERBER BERBER "KELI 2" Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

( 2 persona), me eksperience pune, mosha 18-35 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe ish Policise bashkiake, Tiranë

Botuar më 24/11/2020
shume e kenaqshme

SHITESE BEAUTYLINE PROFESSIONAL Beautyline Profesional eshte lider ne treg per e shume 20 vite ne trgtimin e Produkteve Kozmetike, Estetike dhe Pajisjeve Profesionale per Parukeri Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 26000 Leke |

Arsimi: i larte - i mesem, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Programet kompjuterike: microsoft excel - microsoft office - microsoft outlook - microsoft word, I disponueshme per pune me turne dhekryesisht turni i dyte, kerkohen me njohuri dhe eksperienca me profile te ngjashme pune., 22-35 vjec, e afte per te punaur ne grup., Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha, prane Stadiumit Dinamo, Tiranë

Botuar më 24/11/2020
26000 Leke

MASAZHATORE POWER HAND Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Ne bllok, tek piceri Era, Tiranë

Botuar më 21/11/2020
e kenaqshme + sigurime

FARMACISTE FARMACI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me orar te plote 8 ore ,dita e diele pushim. Orari zyrtar i farmacise 9 me 21:00, ofrohen kushte shume te mira pune

Botuar më 21/11/2020
e kenaqshme
)