Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASISTENT MENAXHER Njoftime Pune - Profesore Doktore Kirurge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Gjuhet e huaja: greqisht, Te jet serioze ne pune, e komunikushme, me experience pune, puna part time, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
e kenaqshme

ESTETISTE Njoftime pune - PARUKERI SAA GRANDE SALON Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per thonjt. Me eksperience pune mbi nje vit, Adresa: Porcelan, perball TV Klan

Botuar më 04/12/2022
e kenaqshme

PARUKIERE Njoftime pune - PARUKERI SAA GRANDE SALON Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune mbi nje vit, Adresa: Porcelan, perball TV Klan

Botuar më 04/12/2022
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Jack’s Perfumes kerkon per rrjetin e tij ne: Tregun e Medresese dhe QTU

Paga: Ofrohet paga te larta + perqindje e kenaqshme |

Kriteret per te Tregu Medresese: Mosha 25 – 45 vjec. Orari punes 07:00 – 14:-30, Adresa: Lutemi kontaktoni vetem ne Whap:

Botuar më 03/12/2022
Ofrohet paga te larta + perqindje e kenaqshme

FIZIOTERAPISTE Njoftime pune - Mia SPA Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke + 10% e sherbimit ose 45.000 leke baza |

Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme, Adresa: Rr. "Durresit", perballe gjimnazit "Qemal Stafa".

Botuar më 02/12/2022
25.000 leke + 10% e sherbimit ose 45.000 leke baza

MASAZHATORE Njoftime pune - Mia SPA Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke + 10% e sherbimit ose 45.000 leke baza |

Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme, Adresa: Rr. "Durresit", perballe gjimnazit "Qemal Stafa".

Botuar më 02/12/2022
25.000 leke + 10% e sherbimit ose 45.000 leke baza

SANITARE Njoftime pune - TUTTESTETICA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te dergojne cv me email: [email protected] ose ne numerin e telefonit, Adresa: Ish Blloku, mbrapa librit Universitar, rr. “Nikolla Tupe” nr. 2

Botuar më 02/12/2022
e kenaqshme

MANIKYRISTE Njoftime pune - TUTTESTETICA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te dergojne cv me email: [email protected] ose ne numerin e telefonit, Adresa: Ish Blloku, mbrapa librit Universitar, rr. “Nikolla Tupe” nr. 2

Botuar më 02/12/2022
e kenaqshme

PARUKIERE Njoftime pune - TUTTESTETICA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te dergojne cv me email: [email protected] ose ne numerin e telefonit, Adresa: Ish Blloku, mbrapa librit Universitar, rr. “Nikolla Tupe” nr. 2

Botuar më 02/12/2022
e kenaqshme

EKONOMISTE Njoftime pune - SUPERMARKET JOENA OFRON VENDE TE LIRA PUNE: Ekonomiste Kozmetike

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 01/12/2022
e kenaqshme
)