Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MENAXHERE

Talise Beauty & Spa

NJE QENDER E RE NE TIRANE NE FUSHEN E ESTETIKES DHE BEAUTY
Kërkon të punësojë

Kriteret

Diplome Universitare ne fushen e Marketingut ose Administrim Biznesi. Te kete mbi 2 vjet eksperience pune ne fusha te ngjashme. Te kete aftesi komunikimi dhe bashkepunimi me pjesen tjeter te stafit. Te jete e besueshme. Te jete e shkathet dhe vigjilente. Te kete njofje shume te mire te gjuhes Angleze dhe Italiane

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. Kavajes. midis qendres Condor dhe Globe

Botuar më 08/10/2019

)