Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STOMATOLOGE Klinike Laborator Dentar “TaniDent”, me eksperience pune mbi 10 vjet ne treg Kërkon të punësojë

Paga: baze + me perqindje |

Te jene te pajisur me urdherin e mjekut, me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Qender Babrru, Tiranë

Botuar më 17/11/2019
baze + me perqindje

SHITES/E Kompleksi Mozaik Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nje Djale ose Vajze per ne fotokopje & kancelari. Mosha 18-40vjec, vetem per turnin e dyte (15.oo-23.oo), preferohet me eksperience pune, ose te kete njohuri te mira ne kompjuterike, Adresa: Tek drejtoria e kovikteve te Qytetit Studenti

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET MOTORRIST-SHPERNDARES (Per shperndarje pajisjesh mjekesore e ortopedike), te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 15/11/2019
E kenaqshme

FARMACISTE Farmaci Goldi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te jete anetare e Urdherit te Farmacistit. Te kete eksperience pune, kushte shume te mira pune

Botuar më 15/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

RECEPSIONISTE Talise Beauty & Spa Nje qender e Re ne Tirane ne fushen e Estetikes dhe Beauty ofron mundesi punesimi ne pozicionin

Paga: e kenaqshme |

Minimalisht 2 vite eksperince pune ne Recepsion. Aftesi te Shkelqyera te punuarit ne grup. Aftesi te shkelqyera komunikuese dhe organizuese. Aftesi te mira promovuese, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Kavajes. midis qendres Condor dhe Globe

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

MANIKYRISTE Parukeri Estetike Ori Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(punonjese estetiste per thonj). Preferohet me eksperience pune, kushte te mira pune (@out_or_in_beauty_studio)

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

PARUKIERE Parukeri Estetike Ori Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, kushte te mira pune (@out_or_in_beauty_studio)

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

MASAZHATORE QENDRA MASAZHIT ORCHID Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Page baze dhe perqindje te larta, mosha 18-40 vjec, Adresa: Rruga e Kavajes, pas qendres Globe

Botuar më 12/11/2019
e kenaqshme

PARUKIERE Parukeri Ida

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Pazari Ri, rr. "Tefta Tashko".

Botuar më 12/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

ESTETISTE The Glam House Skin Clinic Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga e kenaqshme |

Te kete eksperience te pakten 2 vjecare ne fushen e estetikes, heqje te vetullave, trajtime te lekures dhe vendosjen e qerpikeve., Tiranë

Botuar më 12/11/2019
Paga e kenaqshme
)