Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mia SPA Kërkon të punësojë Fizioterapiste

/ Masazhatore. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Durresit”

Botuar më 20/05/2019

Mia SPA Kërkon të punësojë Parukiere

/ Estetiste. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Durresit”

Botuar më 20/05/2019

KLINIKA ORTHOLUX Kërkon të punësojë Asistente

ORTODONCI. Te interesuarat te dergojne CV me foto ne adresen e e-mailit:, Tiranë

Botuar më 20/05/2019

Kompleksi Mozaik Kërkon të punësojë Shitese

Dy vajza per sektorin e kozmetikes dhe kancelarise, mosha 18-45 vjec, vetem per turnin e pare 7,30-15,30, ose vetem per turnin e dyte 15.00- 23,00, Adresa: Tek drejtoria e kovikteve te Qytetit Studenti

Botuar më 18/05/2019

Sallon Mari Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune mbi 3 vjet. Mosha mbi 30 vjec, Adresa: Rr. Dalip Topi, ngjitur me lokal Marjusin

Botuar më 18/05/2019

Kacdedja Dental Grup Kërkon të punësojë Korrier

Paga 40.000 leke + sigurime te paguara. Puna me kohe te plote. Te kete motorrin e tij. Orari punes 09:00 - 18:00 nga e Hena ne te Shtune. Mosha e preferuar 25 - 35 vjeç

Botuar më 17/05/2019

Parukeri Kërkon të punësojë Punonjese

Per thonj me xhel. Te kete materialet e veta, Adresa: Prane pallatit te sportit "Asllan Rusi"

Botuar më 16/05/2019

KERKOHET Asistente

Dentare. Orari 13.00-19.30 paga 25.000leke+sigurime, Tiranë, Adresa: Kombinat

Botuar më 16/05/2019

SPA & MASSAGE ne Shengjin Kërkon të punësojë Fizioterapiste

/ Masazhiere paga 300euro baze 5 euro% per cdo seance. Akomodimi i garantuar nga biznesiTe interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Lezhë, Adresa: Fare prane qendres se Shengjinit

Botuar më 15/05/2019