Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

INFERMIERE KERKOHEN INFERMIERE PER PUNESIM NE GJERMANI! CARE FOR YOUR FUTURE NE GJERMANI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene perfunduar studimet e larta ( diploma e detyrueshme) si dhe te kene eksperience pune. Dokumentat ne bashki, perkthimet dhe banesat sigurohen nga kompania.Ofrohen kushte te mira pune., personat e interesuar te dergojne cv-te e tyre ne adresen ose per cdo paqartesi te kontaktojne ne whatsapp ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 11/07/2020
e kenaqshme

DENTIST KLINIKE DENTARE Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

PRIMAR. (F/M) Me eksperience pune min 5 vite. Te kete njohuri te mira ne kryerjen e terapive, ortopedi dentare etj. Puna full time, Tiranë

Botuar më 11/07/2020
shume e mire

LABORANT/E KLINIKE DENTARE Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Dentar ne qeramike. Me eksperience pune min 5 vite. Puna full time, Tiranë

Botuar më 11/07/2020
shume e mire

ESTETISTE Qender Wellnes SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri te mira dhe ne pjesen e masazheve. Ofrohen kushte shume te mira pune, roge baze plus perqindje, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 11/07/2020
e kenaqshme

PARUKIERE PARUKERI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: Blloku "Gintash", Laprake, Tiranë

Botuar më 10/07/2020
E kenaqshme

SHOFER Kompania IRIS COSMETIC sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Te kete grupin C ne lejen e drejtimit. Te kete aftësi te mira komunikuese dhe bashkëpunuese., te kete eksperience si drejtues mjeti ne tregun e produkteve ushqimore, mosha 25 - 40 vjec, kandidati duhet te plotesoje keto kritere:ekzekuton porositë e marra nga menaxheret. sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë. eshtë në kontakt të vazhdueshëm me financen dhe menaxheret për të siguruar një shërbim sa më cilësore për klientin., per me shume informacione kontaktoni ne numrin :

Botuar më 10/07/2020
Shume e mire

PARUKIERE BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë

Paga: ne varesi te eksperiences |

/ GRIMIERE, me eksperience pune. te jene te afta te perballojne flukset., ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir, Tiranë

Botuar më 10/07/2020
ne varesi te eksperiences

MASAZHATORE DELIR MASAGGE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

2 Vajza. Mosha 20-35 vjec. Te jene te komunikueshme, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Sheshi "Willson" Prane Nobis, Tiranë

Botuar më 09/07/2020
Paga e kenaqshme

PUNONJESE Parukeri Kërkon të punësojë

Paga: e negociueshme |

(Manikyriste) per thonj me xhel. Te kete materialet e veta, Adresa: Prane pallatit te sportit "Asllan Rusi"

Botuar më 08/07/2020
e negociueshme

FARMACIST/E FARMA NET ALBANIA kerkon te punesoje per rrjetin e farmacive:

Paga: e kenaqshme |

Te kene njohuri te gjuhes Angleze., me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne adresen:, Tiranë

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme
)