Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LABORANTE DENTARE Laborator Dentar Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Femer, per modelim dyll dhe metal, , kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
Paga e kenaqshme

KORRIER Laborator Dentar Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Mosha deri ne 25 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
Paga e kenaqshme

BERBER Barber Shop Rali Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune mbi 1 vit, Adresa: Rr. Mikel Maruli, unaza e re, tek Astiri

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

ESTETISTE Qender Wellnes SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri te mira dhe ne pjesen e masazheve. Ofrohen kushte shume te mira pune, roge baze plus perqindje, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 01/07/2020
e kenaqshme

PARUKIERE BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë

Paga: ne varesi te eksperiences |

/ GRIMIERE, me eksperience pune. te jene te afta te perballojne flukset., ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir, Tiranë

Botuar më 30/06/2020
ne varesi te eksperiences

ESTETISTE Parukeri Estetike INA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene njohuri dhe ne fushen e parukerise, me eksperience pune mbi 1 vit, Adresa: Mbrapa UET, pallatet Sinani, Tiranë

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

SHITES/E SHOQERIA IRIS COSMETIC sh.p.k Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

7 ore ne dite., te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve. te tregoje deshire dhe rezultate te dukshme per te plotesuar objektivat e shitjeve te vendosura nga menaxhimi me i larte. t ekujdeset per pamjen dhe sistemimin e dyqanit sipas udhezimeve te menaxherit perkates. te qendroj i/e perditesuar me informacionet mbi produktet e reja ose ekzistuese, te jete i/e disponueshem per te punuar turni i dhe ii. te mos kete angazhime shkollore. te zoteroje principet baze mbi shitjen dhe sherbimin ndaj klientit. te jete i motivuar dhe me deshire per te punuar. te kete aftesi shume te mira komunikuese., kandidatet e interesuar per pozicionin e mesiperm duhet te dergojne me ane te nje cv aplikimin e tyre ne adresen e emailit.

Botuar më 30/06/2020
Shume e mire

PARUKIERE BOREALIS SALLON Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e pjesshme | Paga: Paga 40.000lek |

Me eksperience pune mbi 1 vit, te beje dhe estetisten e thonjve, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 28/06/2020
Paga 40.000lek

ESTETISTE QUEEN ELISABETH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ specialiste thonjsh, me eksperience pune, të interesuarat te konktaktojnënë numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, tek rruga e Bogdaneve, Tiranë

Botuar më 27/06/2020
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE QUEEN ELISABETH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, të interesuarat te konktaktojnënë numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, tek rruga e Bogdaneve, Tiranë

Botuar më 27/06/2020
e kenaqshme
)