Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Zikop shpk Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

(dy punonjes). Aplikantet duhet te kene minimumi 2 vjet eksperience pune. Aplikimet mbyllen ne 30 Shtator. Te interesuarit te dergojne CV ne E-mail: ana@zikop.com ose te kontaktojne ne numrin

Botuar më 19/09/2019

IRIS COSMETIC Distributori Ekskluziv për tregëtimin e markave të njohura ndërkombëtare në fushën e Artikujve të Konsumit, Kozmetikës dhe të Kujdesit personal Kërkon të punësojë Menaxher/e shitjesh

Te cilet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: Detyrat: Reklamimin e produkteve. Shperndarjen e ofertave. Marrjen e porosive ( para shitje). Kualifikimet / Kërkesat: Te kete perfunduar Arsimin e larte. Te kete experience te ngjashme. Te kete aftesi shume te mira negociuese. Te kete aftesi shume te mira bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpeja dhe korrekte me klientet. Te kete njohuri ne pergatitjen e raporteve. Te kete njohuri te gjuhes Italiane. Te zoteroje Leje Drejtimi, klasi B. Paga eshte : 35.000 leke ( neto ) dhe Bonus progresiv. Te interesuarit te dergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen e emailit, Adresa: Autostrada Tr-Dr , Km1 , rruga Pavaresia , prane Spitalit Salus

Botuar më 17/09/2019

Bylis Pharma Kërkon të punësojë Farmaciste

Kandidatja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: 1. Te jete anetare e Urdherit te Farmacistit. 2. Mosha nen 50 vjeç. 3. Eksperience pune te meparshme. 4. Njohuri te mira rreth rreth gjuhes Angleze dhe/ose Franceze. Te interesuarat te dergojne CV ne: logistics.bylispharma@hotmail.com

Botuar më 17/09/2019

PARUKIERE PARUKERI IL SALLONE Kerkon te punesoje urgjentisht

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek Varri Bamit, ne kryqezim, ngjitur me Vodafone, Tiranë

Botuar më 17/09/2019
e kenaqshme

FARMACISTE Farmaci Besjona Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Te kete dhene provimin e shtetit, me eksperience pune te pakten 1 vit

Botuar më 16/09/2019
Ofrohet page e kenaqshme

BERBER Barber Shop Class Kërkon të punësojë

Paga: Paga me %, 60% per berberin, 40% per pronarin |

Te kete Klientele te veten, me eksperience pune 2-5 vjecare, Adresa: Tek Xhuxhat, Perballe Thesarit

Botuar më 16/09/2019
Paga me %, 60% per berberin, 40% per pronarin

ROYAL IMAGE "BORENA" QENDER ESTETIKE Kërkon të punësojë Punonjese

Me njohuri ne: Estetike, Thonj, Parukeri, Masazheri/Fizioterapist. Te kete aftesi te mira komunikimi

Botuar më 16/09/2019

CALME BEAUTY MED CLINIC Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience te gjate pune. Te dije te gjitha proçeset e punes. Paga dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Brigada VIII", ish blloku, siper restorant Tradita

Botuar më 14/09/2019

Parukeri Estetike INA Kërkon të punësojë Ndihmes parukiere

Me eksperience pune ne parikeri dhe estetike, Tiranë, Adresa: Mbrapa UET, pallatet Sinani

Botuar më 14/09/2019