Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHPERNDARES LABORATORI DENTAR A.T.GROUP Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ motorrist, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 21/09/2020
e kenaqshme

BERBER FRIENDS BARBER NE TIRANE Ofron mundesi punesimisi:

Paga: Paga konkuruese ne treg |

Korrekt me oraret dhe bashkepunues, eksperience ne trajtimet e fytyres (perben perparesi), duhet te njohin trendet e fundit. te jete i komunikueshem dhe social., mundesi promovimi dhe trajnime te specializuara. kontrate e rregullt. ambjent shume komod pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne email-in, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 19/09/2020
Paga konkuruese ne treg

OPERATORE FARMA NET ALBANIA kerkon te punesoje per rrjetin e farmacive:

Paga: e kenaqshme |

Shitjesh. Te kete punuar me pare ne depo farmaceutike. Te njohe programin Financa 5, me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne adresen:, Tiranë

Botuar më 18/09/2020
e kenaqshme

FARMACIST/E FARMA NET ALBANIA kerkon te punesoje per rrjetin e farmacive:

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne adresen:, Tiranë

Botuar më 18/09/2020
e kenaqshme

NDIHMESE Parukeri Moza Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Parukiere., Adresa: Rr. “Don Bosko”, Kompleksi Vizion Plus, kulla nr.5

Botuar më 18/09/2020
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE KERKOHET

Paga: E kenaqshme |

Telefonatat nga e hena ne te shtune ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 17/09/2020
E kenaqshme

ESTETISTE Art of Beauty Sallon Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per manikyr/pedikyr. Me eksperience pune te pakten 2 vjet. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi, sheshi "Karl Topia", pallati 15 katesh

Botuar më 17/09/2020
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE SAINT BEAUTY Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kryesisht ne depilime, krehje, aplikim boje si dhe manikyr e pedikyr, kushte te mira pune, Adresa: Prane kopshtit Zoologjik, Tiranë

Botuar më 15/09/2020
e kenaqshme

PARUKIERE PARUKERI ESTETIKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme ose me % |

Primare , per me shume infro kontaktoni ne numrin e poshte shenuar, Adresa: Tek Colombo 2, Liqeni i Thate, Tiranë

Botuar më 15/09/2020
e kenaqshme ose me %

ESTETISTE Wellnes & Massage Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me arsimin perkates. Me eksperience pune ne masazhe, depilime, manikyr, pedikyr etj., Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 14/09/2020
e kenaqshme
)