logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1035173
563160171138129073991337266_953556.jpeg
1046981711381290264965115247_112449.jpeg
3960591711381290636760433864_219213.jpeg
38562117113812917942329774_112946.jpeg
1046981711381290264965115247_112449.jpeg
3960591711381290636760433864_219213.jpeg

Volkswagen CC

Divjake • Lushnje • Albania

€ 4.000

Përshkrimi

VOLKSWAGEN CC

290.000 km, kambio: manuale, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, sedilje elektrike, gome rezerve, Shitet Passat vitprodhim 2009 Kamio manuale

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Makina

Publikuar më 25/03/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin