logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1002461
1784901708542172635717498004_894002.jpeg
6991241708542172446925176881_68953.jpeg
313665170854217332242445933_537270.jpeg
922961170854217392224851302_319986.jpeg
2914061708542173975435672253_85819.jpeg
6991241708542172446925176881_68953.jpeg
313665170854217332242445933_537270.jpeg

Ford Fiesta

Tirane • Albania

€ 4.000

Përshkrimi

FORD FIESTA

20.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, Ford fiesta 2010, 1.4 benzine me impiant gazi Zavoli te instaluar, Kambio Manuale, Letrat e paguara per 2024.Xhama elektrik dhe shume opsione shtese.Ne gjendje te shkëlqyer pa asnjë nevoje per shërbime.

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED