logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1031850
njoftime-Gazeta-Celesi_17110268347638341488_38258.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17110268359609821211_81629.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17110268359609821211_81629.jpg

SHITET BIZNES TAXI ME 4 MAKINA

Tirane • Albania

Përshkrimi

SHITET BIZNES TAXI ME 4 MAKINA

Me eksperience mbi 5 vite, me leje dhe licence ne bashki, me vend pune tek Sheshi Avni Rustemi. Xhiro e kenaqshme, klinetele e rregullt

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Biznesi

Publikuar më 21/03/2024

Kontakto njoftuesin

Nuk u gjet informacion kontakti për këtë njoftim.