logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1036216
njoftime-Gazeta-Celesi_17114541005192011890_79229.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17114541278570217880_13295.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17114541466427255048_94304.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17114541278570217880_13295.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17114541466427255048_94304.jpeg

QIRA - KLINIKË DENTARE E MOBILUAR, VENDODHJA PERFEKTE

€ 600

Rruga Dervish Hima • Tirane • Albania

Përshkrimi

QIRA - KLINIKË DENTARE E MOBILUAR, VENDODHJA PERFEKTE

Jepet me qira aktiviteti ekonomik;Klinikë Dentare e mobiluar dhe pajisur me materialet më të fundit (gati për punë);Vendodhja pranë një zone elitare (përballë Ambasadës Amerikane, rrugica për tek stadiumi Air Albania);Kati i dytë i ndërtesës, sipërfaqja 40 metra katrorë;Ambjenti ndahet në paradhomë pritje, dhomë pune me një poltron Sirona dhe tualet.

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Biznesi

Publikuar më 26/03/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin