Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PAS BAR ARTISTIT

Astir, Unaza e Re | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, kati -1

Botuar më 20/02/2019
30.000 leke/muaj

SAUK I RI

Rruga Ramazan Begu | 73 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 73 M2, gjendja: e mire, lartesia 3.5m, oborr

Botuar më 20/02/2019
10.000 leke/muaj

KOMBINAT

jepet me qera magazine | 1.680 M2 | 4.200 Euro

Lartesi 5 m, e restauruar, ndricim i bollshem, akses per kamiona, vend parkimi, ambiente per zyra, tualet, 1.680 M2, DREAM ALBANIA Real Estate 069 606 2112 Jepet me qera 1680 m² x 2.5 Eur/m² .Perfshire taxen

Botuar më 19/02/2019
4.200,00 euro

RR. “SABAUDIN GABRANI”,

prane kolegjit Turk | 140 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 140 M2, parkim per makine. E pershtatshme per magazine ose linja prodhii.

Botuar më 19/02/2019
20.000 leke

21 DHJETORI

Rezidenca Alba | 376 M2 | 1.880 Euro

Magazina ndodhet në Rrugen Ndre Mjeda. .Informacion mbi magazinen : • Sipërfaqa: 376 m2 • Kati -1. Mundesi per hyrje te automjeteve. Kubaure e rregullt. Mundesi te shumta shfrytezimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 376 M2, gjendja: e re - Future Home Property

Botuar më 19/02/2019
1.880,00 euro/muaj

RR. DON BOSKO

pallati Almaks | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 19/02/2019
25.000 leke

KOMBINAT

tek Forcat Speciale, FNSH | 130 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2

Botuar më 19/02/2019
40.000 leke

RR. “MYSLYM KETA”

prane Stacionit te fundit te Tufines | 200 M2 | 30.000 Leke

Jeet me qera 2 magazina, jepen te dyja se bashku ose te ndara.Uje dhe drita 24h, lin je trefazore, 400m² dhe, 200 M2, lartesi e larte, 2 banjo, 1 zyre, e rrethuar me mure ose porte me vehte. Parkim per 10 makina. 70.000 leke dhe

Botuar më 18/02/2019
30.000 leke

RR. MIKEL KOLIQI

prane Caza Italias | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, 150m² ambjent i jashtem

Botuar më 18/02/2019
60.000 leke

TEK QYTETI NXENESVE

tek Xhamia | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 4m e larte. Me trefazor. Me vend parkimi

Botuar më 18/02/2019
40.000 leke