Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PORCELAN

jepet me qera | 280 M2 | 800 Euro

Magazine, 280 M2, kati 1, i opershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/05/2019
800,00 euro

NE SHKOZE

prane News 24 | 375 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ose shitet magazine, 375 M2, me hipoteke. Shit ja dikutohet dhe qeraja

Botuar më 20/05/2019
100.000 leke

DURRES

Kater Rruget e Shijakut ish karro-qerrja | 500 M2 | 85.000 Euro

Shitet magazine, 500 M2, 2 ambjente, gjendja: per t'u rikonstruktuar, akses ne dy rruge te ndryshme shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/05/2019
85.000,00 euro

AFER CASA ITALIAS

jepet me qera | 500 M2 | 2.100 Euro

Magazine open space, 500 M2, ka dy zyra dhe nje tualet, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me taksa te perfshira ne cmim. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 19/05/2019
2.100,00 euro

NE TIRANE

VISHJE | 3.000 M2 | 50.000 Leke

Jepet objekt me qera per magazine fasoneri restorant e tjer , sip brendshme 170 m2, 3.000 M2, 2 banjo

Botuar më 18/05/2019
50.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

pallati Almaks | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 17/05/2019
20.000 leke

MBRAPA KONVIKTEVE TE INXHINIRISE SE NDERTIMIT

ne buze te rruges | 16 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera magazine, 16 M2

Botuar më 16/05/2019
5.000 leke

LIBRAZHD

prane stacionit te trenit | 220 M2 | 100.000 Euro

Shitet objekt 2 katesh, secili kat, 220 M2, i pershtatshem per biznes ose per banim, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/05/2019
100.000,00 euro

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 16/05/2019
30.000 leke/muaj

KINOSTUDIO

Rruga "Shefqet Kuka" | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, 1 banjo, E pershtatshme per magazinim dhe cdo lloj aktiviteti. Jepet per afat te gjate

Botuar më 16/05/2019
25.000 leke