Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2018
26.000 leke/muaj

RRUGA MENTOR XHEMALI

Tek rrethrrotullimi i ri ne Selite | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, e kompletuar

Botuar më 22/06/2018
20.000 leke/muaj

ZONA E VAQARRIT OSE

Prushit | 1.500 M2 | 1 Leke

Kerkoj te marr me qera magazine 1000-, 1.500 M2

Botuar më 22/06/2018
1 leke

NE KASHAR

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES | 1.360 M2 | 4.000 Euro

Magazine 1160 m2 dhe 200 m2 zyra. Lartesia 7 m. Oborr 2000 m2. Total, 1.360 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
4.000,00 euro/muaj

RRUGA "DRITAN HOXHA"

NE LAPRAKE | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Magazine 1000 m2 dhe 100m2 zyra. Lartesia 12 m. Oborr i madh. Total, 1.200 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
3.200,00 euro/muaj

NE RRUGEN E NDROQIT

PARA URES SE BESHIRIT | 1.500 M2 | 620.000 Euro

100 m larg rruges kryesore, shitet magazine e re cilesore, sip. (25x60) m, h - 4m anash dhe h – 6m ne kulm. Toke gjithsej 3200m2. Me hipoteke, 1.500 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
620.000,00 euro

MIDIS VORES DHE DURRESIT

BUZE AUTOSTRADE | 605 M2 | 2.500 Euro

Magazine frigoriferike me qira. Toke 2065 m2. E pershtatshme per magazinim ne kushte frigoriferike te produkteve te ndryshem., 605 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
2.500,00 euro/muaj

NE VAQARR

NE FILLIM | 1.260 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qira magazine e pershtatshme sidomos per fasoneri. Zyra ne dy kate sip. 380 m2. Oborr., 1.260 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3,Tirane,

Botuar më 22/06/2018
5.000,00 euro/muaj

NE VAQARR

NE FILLIM | 9.000 M2 | 3 Euro

Jepen me qira magazina cilesore me lartesi 8 metra me sip. 1250 m2, 3750 m2, 5000 m2...., 9.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
3,00 euroÇmimi/m2

MBRAPA KONVIKTEVE TE INXHINIRISE SE NDERTIMIT

ne buze te rruges | 16 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 16 M2

Botuar më 22/06/2018
50.000 leke