Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. FILIP SHIROKA

tek Kodra e Priftit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, e pershtatshme per magazine ose servis makina. Lartesi 4m

Botuar më 21/08/2019
25.000 leke

PEZE

prane fushes se sportit | 190 M2 | 250 Euro

Jepen me qera 2 magazina, 190 M2, 5 m e larte dhe 200m² 4m e larte + 200m oborr. Secila

Botuar më 21/08/2019
250,00 euro

NE VERI TE SHQIPERISE

Shitet Objekt | 300 M2 | 120.000 Euro

Magazine, 300 M2, 2 ambjente, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, hapesire te konsiderueshme parkimi, objekti ka edhe ndertesa te tjera perreth, te pershtatme per hapesire biznesi,supermarkete,lokale dasmash. Me certifikate pronesie

Botuar më 21/08/2019
120.000,00 euro

SUPER CMIM! RR. MYSLYM KETA

perballe AKU, buze rruges kryesore me parkim te vecante | 1.140 M2 | 2 Euro

Jepet me qera magazine, 1.140 M2, drita uje 24 ore, e ndare ne dy ambjente 700² dhe 440m², lartesia 4m, e pajisur me ashensor industrial per mallra. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 21/08/2019
2,00 euro/m²

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine ose servis, 120 M2, 1 banjo, e pershtatshme per rrobaqepsi, ose per vendosje mallrash industriale te ndryshem, libra etj. Nuk ka lageshti dhe eshte me ajrosje.

Botuar më 20/08/2019
26.000 leke/muaj

PRUSH

Prush | 1.350 M2 | 445.000 Euro

Në Tirane ne Zonën Industriale në Prush, SHITET Ndertese 3 kate me sip toke 2.010 m2 dhe sip ndërtimi 1.350 m2 ku cdo kat eshte 450 m2. Ndërtesa ndodhet buze rruges se asfaltuar, me projekt per rrobaqepesi por e përshtatshme për cdo lloj aktiviteti prodhues ose magazinues.Ndërtesa dhe trualli jane me Certifikate PronesieCmimi 445.000 euro Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 1.350 M2, totali i kateve 3, ashensor, tarrace, vendparkim, depo, oborr

Botuar më 20/08/2019
445.000,00 euro

DURRES

Durres | 1.750 M2 | 700.000 Euro

Ne Durres ne lagjen 15 Rr.Aleksander Goga SHITET ndertese me obobrr me sip ndertimi 1.750 m2 dhe sip trualli 2.500 m2. Ndertesa eshte e ndare ne 3 ambjente ku njeri me dy kate, ndersa ambjenti tjeter ka lartesi 8 m,eshte e restauruar e pershtatshme per fasoneri, magazina, reparte prodhimi, reparte mekanike dhe industriale .Cmimi 700.000 euro. Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 1.750 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, vendparkim, depo, oborr, kopesht

Botuar më 20/08/2019
700.000,00 euro

NGJITUR ME HOTEL GRENIN

NE BUZE TE RRUGES | 46 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 46 M2, me korend tre fazoresh

Botuar më 20/08/2019
20.000 leke

TEK ISH PROFARMA, AFER CONAD-IT

rr. Anibal Basha, buze rruge | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, gjendja: shume e mire, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/08/2019
50.000 leke

FORTUZAJ VAQARR

prane Xhamise | 89 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 89 M2, plus 156m² oborr, 3m lartesia,. Uje 24h, linje trefazore, me tualet, e rrethuar me mur.

Botuar më 19/08/2019
25.000 leke/muaj