Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZOGU ZI

prane ish godinave te shkolles se Partise | 50 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, me tualet, aneks, dhome e madhe, I pershtatshem per banim ose per magazine, linja pridhimi dhe cdo lloj biznesi tjeter. Cmimi per banim 20.000 leke dhe bizes

Botuar më 18/12/2018
40.000 leke

RR. DURRESIT

ish Dogana | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, lartesi 3.75m, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 18/12/2018
35.000 leke

SAUK

Shitet | 375 M2 | 270.000 Euro

Magazine, 375 M2, +oborr 600m² e rrethuar me mure, aktualisht me qera

Botuar më 18/12/2018
270.000,00 euro

BERAT,

buze Uznoves | 300 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 300 M2

Botuar më 18/12/2018
30.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

ngjitur me Top Channel | 800 M2 | 330.000 Euro

Shitet magazine me sip totale, 800 M2, 200m² oborr, me lartesi 6m dhe punime te bera. Me hipoteke

Botuar më 17/12/2018
330.000,00 euro

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 17/12/2018
10.000 leke/muaj

RRUGA FADIL RADA

mbrapa ATSh | 500 M2 | 600 Euro

Jepet me qera magazine, 500 M2, 1 banjo, me linje tre fazore, gjysem bodrum

Botuar më 17/12/2018
600,00 euro

RR. SALI BUTKA

tek ish Policia Bashkiake | 130 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2

Botuar më 17/12/2018
70.000 leke

PASKUQAN

tek shkolla 9-vjecare | 400 M2 | 600 Euro

Jepet me qera magazine, 400 M2, vendparkim

Botuar më 17/12/2018
600,00 euro

ZONA INDUSTRIALE PRANE ISH FABRIKES “MISTO MAME “ , NE RRUGEN E KAVAJES, TIRANË

prane ish Fabrikes “Misto Mame“ | 1.227 M2 | 650.000 Euro

Jepet në shitje nje pasuri e llojit magazine e cila ka nje siperfaqe trualli prej 1227m2 si dhe nje ndertese e cila mund të perdoret si magazinë, me siperfaqe 956,57m2. Aktualisht, eshte dhene me qera si magazine. Pasuria ndodhet në zonën industriale prane ish Fabrikes “Misto Mame “ , ne Rrugen e Kavajes, Tiranë. Per me shume informacion, kontaktoni nr e telefonit +355682013327, 1.227 M2

Botuar më 15/12/2018
650.000,00 euro