Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. DURRESIT

prane Gjimnazit Qemal Stafa | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 110 M2, te pershtatshm per cdo lloj aktiviteti si Bar Restorant, zyra etj. Mundesi edhe per shitje. Cmimi i qeras

Botuar më 27/05/2020
800,00 euro

TEK AMBASADA GREKE

mbrapa ambasades | 130 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent gjysem bodrum dhe lokal, 130 M2, 95 m2 lokali

Botuar më 26/05/2020
1.000,00 euro/muaj

MBRAPA STADIUMIT QEMAL STAFA

200 M LARG VENEZIAS, PALALTI JESHIL | 126 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 126 M2, i kompletuar

Botuar më 26/05/2020
1.000,00 euro

NE BLLOK

Buze rruges "Sami Frasheri" | 130 M2 | 819.000 Euro

Shitet bar-restorant ,130 m 2.I kompletuar dhe ne gjendje pune.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-Al., 130 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2020
819.000,00 euro

TEK DIPLOMAT 2

perball Hillton Garden INN | 59 M2 | 94.400 Euro

Shitet ambjent biznesi, ne super zone te preferuar, buze unazes tek Diplomat 2. Ambjnti ka nje sip. prej 59 m2 te brendshme dhe 40m2 te jashtme. Super cmim OKAZION, me hipoteke., 59 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
94.400,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

perballe | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qera lokal, 110 M2, i kompletuar me te gjitha pajisjet , eshte i pershtatshem edhe per kuzhine , me hapesire jashte me tavolina ,

Botuar më 25/05/2020
800,00 euro/muaj

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

tek stadiumi Qemal Stafa | 156 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira Bar tek stadiumi Qemal Stafa. Ambjenti ndodhet ne nje zone te preferueshme per biznes. Per me shume info mund te kontaktoni ne numrin : 0674052735, 156 M2, 2 banjo

Botuar më 25/05/2020
1.000,00 euro

OKAZION!! RRUGA NACIONALE TIRANE DAJT,

prane fshatit Surrel | 1.200 M2 | 700.000 Euro

Shitet lokal 2 katesh + verande, sip totale, 1.200 M2, ambiente me arredim bashkohor. Me hipoteke, leje ndertimi. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 25/05/2020
700.000,00 euro

JEPET LOKAL ME QERA ME SUPER CMIM! TEK 21 DHJETORI, PRANE SUPERMARKET JOENES,

rruga Frederik Shiroka, | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera lokal me sip. te brendshme 150m² + 30m² verande, 150 M2, Ambjent biznesi i sapo rinovuar

Botuar më 25/05/2020
1.500,00 euro

SARANDE

porti i Jahteve | 111 M2 | 1 Euro

Shitet objekt bizensi +truall. Ndertesa eshte me nje siperfaqe 111 m2 truall dhe 55 m2 ndertim.Eshte vetem 1 kat e perfunduar.Ne gjendje shume te mire.Siper rruges kryesore te porti i jahteve dhe i peshkimit.Ka pamje te paster nga deti.Mundesi ndertimi per kate shtese.Shitet ose nderrohet me apartament ne Tirane.Me hipoteke, 111 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/05/2020
1,00 euro
)