Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STADIUMI QEMAL STAFA

Prane sharatonit | 150 M2 | 1.000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Stadiumi Qemal Stafa, Prane sharatonit, 150 M2, 1.000 euro i diskutueshem
4 ambjente, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 1
Përshkrim

Jepet me qera bare kafe sip e brendeshme 100 m2 sip jashte 48 m2 me dy hyrje me 30 tavolina te shperndare 15 brenda dhe 15 jashte 2 banja banak aktualishrt i hapur kontrat me afte, 150 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

1.000,00 euro/muaj

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)